Zkoušky Cambridge English

Jestli existuje produkt nebo služba, o které se lze pozitivně vyjadřovat v superlativech, jsou to zkoušky Cambridge English vyvíjené na University of Cambridge ve Velké Británii..

Skvělá znalost angličtiny je jednou ze zásadních podmínek pro úspěšnou budoucnost. Ve studiu, v zaměstnání i v podnikání. V momentě, kdy cizí jazyk přestane být překážkou, stane se příležitostí. Příležitostí pro velké věci. A opravdu skvělé angličtiny se dá dosáhnout už na střední škole, cesta tam však začíná na už základce. Zkoušky Cambridge English jsou ideálním nástrojem pro dosažení takového cíle. 

Proč Cambridge English

Zkoušky Cambridge English vedou kandidáty od prvního stupně základní školy krůček za krůčkem, úroveň po úrovni k senzačním výsledkům na konci střední školy. Na úroveň, jakou podle zákona musí disponovat učitelé angličtiny. 

Zkoušky Cambridge English mají celosvětovou uznatelnost a ročně je skládají milióny lidí, kteří tak postupně zlepšují svou znalost angličtiny.

Jazykové certifikáty jsou honorovány body navíc při přijímacích řízeních na mnohých středních a zejména vysokých školách. Zvyšují tak šance na přijetí.  

Zkoušky od úrovně B2 mohou představovat zajímavou možnost využití namísto maturity na školách, které to umožňují.

Zkoušky Cambridge English jsou nejstarší jazykový zkouškový systém. První zkoušky, úrovně Proficiency, proběhly před více než sto lety - v roce 1913. 

Kam dál