Pre-exam Workshop

Krátký kurz, ve kterém se seznámíte se strukturou jednotlivých částí zkoušky, druhy úkolů a tipy a triky k jejich úspěšnému zvládnutí. Součástí kurzu je předtestování k části speaking.

Chystáte se ke zkoušce Cambridge English B1 Preliminary (PET), B2 First (FCE), C1 Advanced (CAE) nebo C2 Proficiency (CPE)? Pre-exam Workshop (PEW) je kurz, který vám ve čtyřech devadesátiminutových blocich poskytne informace o strategiích k úspěšnému absolvování zkoušky, včetně důležitých tipů v komponentech produktivních dovedností - Writing a Speaking, které nezřídka představují nečekaný kámen úrazu. Výuka v kurzu probíhá s pomocí autentického ukázkového testu.

Struktura

Reading + Use of English, 90 min.

V prvním bloku si osvojíte strategie pro porozumění psanému textu a zvládnutí části Reading. Druhá polovina bloku je věnována gramatickým úkolům obsaženým ve zkoušce. Blok je zakončen domácím úkolem na základě autentického testu.  

Listening, 90 min.

Začátek druhého boku je věnován rychlé zpětné vazbě k domácímu úkolu z předchozí části. Následují strategie pro porozumění mluvenému slovu v kontextu zkoušky. Blok je opět zakončen domácím úkolem z autentického testu.  

Writing + Speaking, 90 min.

V úvodu třetího bloku se opět v rychlosti podíváme na úkol z minula. Následují produktivní dovednosti, struktura jednotlivých úkolů a jejich hodnocení. Začneme psaním - slohové útvary a jejich charakteristiky, vhodné jazykové prostředky. Na psaní navazuje mluvení - vysvětlíme si jaká témata na váš čekají u mluvení a proč, na co se soustředit a čemu se vyvarovat. Domácí úkol vás opět nemine. 

Speaking pretest, 90 min.

Poslední blok tradičně začíná stručnou revizí domácích úkolů. Pak následuje kompletní skupinový pretest na speaking s okamžitou zpětnou vazbou.

Registrace

  • Kurz je pořádán výhradně v on-line formě.
  • Přehled termínů kurzů s cenami se po kliknutí otevře v novém okně na stránkách našeho projektu JŠ Radost. 
Nabídka termínů a registrace

Kam dál