Partnerství pro jazykové školy

Přeprogramujte geny své jazykové školy a nabídněte svým klientům jednoznačný výsledek studia, skvělou motivaci a zvýšenou prestiž

Správnou integrací mezinárodních jazykových zkoušek do svého portfolia produktů a služeb získá jazyková škola nový rozměr - studium dostane jednoznačný cíl, metodika srozumitelný rámec a obsah, studenti jasnou motivaci. Výsledek - vyšší prestiž a atraktivita pro klienty. 

Na standardu záleží

Pokud patříte k těm jazykovým školám kdekoliv v České republice, které neustále usilují o skvělý servis a maximální přidanou hodnotu pro své klienty, může být spolupráce s námi skvělý krok k ještě vyššímu standardu vašich služeb a excelentní příležitostí pro oslovení nové cílové skupiny. Pomůžeme vám se samotnou integrací zkoušek Cambridge English a ÖSD od vašeho portfolia, marketingovou komunikací i s odborným rozvojem a vyškolením vašeho lektorského, případně obchodního, týmu. 

Co získáte

Kromě nové, svěží tváře své jazykové školy a provizí ze zkoušek, vyšší atraktivitu a loajalitu u stávající i nově oslovitelné cílové skupiny klientů.

Jazykové zkoušky a provize

Možnost nabídnout zakončení studia zkouškami Cambridge English a ÖSD, a rozšíření cílové skupiny klientů jazykových škol v celé České republice. Finanční provize z uskutečněných zkoušek.

Status oficiálního přípravného centra

Možností nahlížet do výsledků zkoušek vlastních studentů, informační servis z Cambridge a právo používat logo přípravného centra Cambridge.

Podpora

Odborná podpora pro lektory ve formě seminářů a worskhopů v oblasti struktury zkoušek a metodiky, marketingová a obchodní podpora pro vedení škol.

Výukové materiály

Představení a doporučení vhodných materiálů pro výuku a doplňků k nim pro cílové skupiny od cca 9 let bez horního věkového omezení. Možnost jejich případného dodání.

Předtestování

Písemné testy nanečisto zdarma pro partnerské školy v on-line podobě s okamžitým vyhodnocením. Ústní předtestování se zpětnou vaznou od examinátorů zkoušek.

Kolegiální přístup

Nadšení vyučující nadšeným vyučujícím - od konzultací po odměny nad rámec standardního partnerství. Kolegialita a porozumění. 

Jak na to

Kontaktujte nás pomocí formuláře níže. V následujících dnech se s vámi spojíme telefonicky nebo videokonferenčně a konkrétněji prodiskutujeme podobu partnerství. Následně se pak setkáme osobně a doladíme detaily.

Děkujeme, Váš dotaz byl odeslán.
Hm, něco se nepovedlo. Kontaktujte nás, prosíme, telefonicky nebo e-mailem. Děkujeme.

Kam dál