Kurzy na základních a středních školách

Příprava ke zkouškám v podobě volitelných kroužků pro děti na základních školách a seminářů pro studentky a studenty na středních školách 

Zkoušková příprava pro děti a mládež vhodně doplňuje standardní výuku na základních a středních školách a zlepšuje dovednosti studentů v mluvení, psaní, čtení a porozumění mluvenému slovu již od prvního stupně ZŠ. Zároveň významně rozšiřuje slovní zásobu a pomáhá rozvíjet zkouškové strategie. Studenti pak s velkým předstihem znají typy zkouškových úkolů a chápou jejich logiku, což v průběhu samotné zkoušky usnadňuje orientaci a výrazně šetří čas. 

Lepší angličtina

V rámci iniciativy "Lepší angličtina" spolupracujeme s narůstajícím počtem základních a středních škol, v jejichž prostorách probíhá zkoušková příprava buď v režii samotné školy anebo externě pod vedením našeho centra, případně některého z našich partnerů. Studenti tak dochází na výuku ve své škole v ranních nebo odpoledních hodinách a nemusí v průběhu dne přecházet do jazykových škol, což je výhodné zejména u dětí na prvním stupni základních škol a samozřejmě v lokalitách, ve kterých nepůsobí žádná jazyková škola. Moho z těchto partnerských škol disponuje certifikací oficiálního přípravného centra Cambridge Assessment English. 

Více informací o iniciativě "Lepší angličtina" a přehled zúčastněných škol najdete na samostatném webu www.lepsianglictina.cz, který se otevře v novém okně. Pokud v přehledu nenajdete svou školu kdekoliv v České republice a máte zájem o přípravu pro sebe nebo své děti, kontaktujte nás. 

Přejít na Lepší angličtinu

Kam dál