Kvalifikace pro vyučující angličtiny

Učte lépe. Učte doma, učte v zahraničí. Získejte některou z mezinárodně uznávaných metodických kvalifikaci pro vyučující angličtiny, které otevírají dveře k novým pedagogickým příležitostem

Nejnovější poznatky z oblasti metodiky výuky, zaměření na praktickou stránku věci, informace z pera a úst špičkových autorů a školitelů a přidaný benefit u Cambridge CELTA ve formě možnosti sdílet zkušenosti s ostatními účastníky programu. Získání mezinárodní kvalifikace se odráží nejen ve vedení výuky, ale i v příležitosti získat zajímavou lektorskou pozici na některé z jazykových škol v zahraničí - prakticky na jakémkoliv z obydlených kontinentů. 

Typy kvalifikací

Tři stupně mezinárodních kvalifikací od úrovně pedagogických elévů po zkušené vyučující anglického jazyka. Zatímco sada testů TKT (Teaching Knowledge Test) je určena začínajícím učitelům a učitelkám s nulovou anebo minimální praxí a slouží v zásadě jako úvod do problematiky včetně metody CLIL, Cambridge CELTA a Delta Module 1 reprezentují určitý etalon metodických kvalifikací požadovaných jazykovými školami po celém světě. 

Teaching Knowledge Test

Sada kvalifikací Cambridge pro začínajíci vyučující angličtiny.

Další informace

Cambridge
CELTA

Intenzivní měsíční metodický program v rozsahu 120 hodin.

Další informace

Cambridge
Delta Module 1

První stupeň z třístupňového systému nejvyšší neuniverzitní metodické kvalifikace.

Další informace

Kam dál