Konference pro lepší angličtinu

Dne 7. května 2022 proběhne pod záštitou náměstka hejtmana Jihočeského kraje Mgr. Pavla Klímy a ve spolupráci s Cambridge University Press and Assessment, MAS Rozkvět, z.s. nositelem MAP II ORP ČB a s nakladatelstvím Lingea Jihočeská konference pro lepší angličtinu, na kterou vyučující srdečně zve hlavní pořadatel, Evropské centrum jazykových zkoušek a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky. 

Konference je určena vyučujícím anglického jazyka zejména na základních a středních školách a zabývá se dvěma hlavními tématy - problematikou přechodu žáků a studentů mezi stupni škol a způsoby rozvoje jazykových kompetencí. Mezi přednášejícími jsou osobnosti z Jihočeské univerzity, inspirativní vyučující z jihočeských škol a pozvaní lektoři ze zahraničí. Na konferenci bude dále možné se seznámit s výukovými materiály pro anglický jazyk. 

Cílem konference je nejen rozšíření a prohloubení odborných dovedností vyučujících, ale také výměna zkušeností z praxe. Jedná se o největší akci svého druhu v jižních Čechách.

 

  • Datum a čas konání: 7. 5. 2022, 8:30 - 15:30
  • Místo konání: Gymnázium J.V. Jirsíka, F. Šrámka 23, Č. Budějovice
  • Konferenční poplatek: Kč 200,-
  • Program a registrace: konference.elec.eu