Logo Logo
Předtestování k jazykovým zkouškám

Předtestování k jazykovým zkouškám

Chcete si být jisti, že zvolenou zkoušku z angličtiny nebo němčiny skutečně zvládnete? Můžete využít našeho předtestovacícho portálu TESTFEST on-line se zkrácenými zkouškovými testy ke zkouškám Cambridge English  a ÖSD. Po dokončení testu (rozsah obvykle 1,5 - 2 hodiny) uvidíte výsledy okamžitě. Využití portálu je zdarma, je nutná pouze registrace.

Přejít na testfest

Předtestování

Předtestování pro školy

TESTFEST mohou zdarma využívat školy. Za tímto účelem je zřízen účet pro školu, do kterého mají přístup jak studenti, tak vyučující, kteří pak vidí výsledky svých studentů. Předtestování lze provést při výuce nebo jako zadání práce na doma do určitého termínu. 

Pro žádost o založení účtu nás, prosíme, kontaktujte e-mailem zde. Do textu zprávy uveďte následující informace:

  • Úplný název školy
  • Adresu školy
  • Jméno, telefonní číslo a e-mailovou adresu kontaktní osoby

TESTFEST pro školy je bezplatný.

Předtestování pro veřejnost

TESTFEST pro veřejnost je bezplatný. Na webových stránkách projektu naleznete informace o způsobu registrace do testů. Přímo do testové části můžete pak přejít na adrese take.testfest.cz

Jste škola a chcete předtestovat své studenty před registrací k jazykové zkoušce? Obraťte se na nás pro bezplatné zřízení účtu pro školu!

Na testfestu najdete bezplatně tyto testy:

Cambridge English Key (KET), Cambridge English Preliminary (PET), Cambridge English First (FCE), Cambridge English Advanced (CAE), Cambridge English Proficiency (CPE)

ÖSD - Zertifikat A1 - C2

 

 

Scrollovat nahoru