Logo Logo
Koronavirus

Koronavirus

Informace o jazykových zkouškách 

 

GOOD NEWS!


Nemusíte mít obavy se registrovat ke zkouškám. 
Cambridge Assessment English nás ujistili, že pokud by z důvodů opatření proti šíření koronaviru bylo Vaše původně plánované sezení zrušeno, bezplatně jej můžeme přesunout na nový termín. Je však nutné se registrovat k původním termínům, jelikož do přesunutých sezení pak již registrace nebude možná.

Prosíme, pro aktuální informace o konání jazykových zkoušek sledujte naši Facebookovou stránku (https://www.facebook.com/evropskecentrumjazykovychzkousek). V případě náhlých změn vás budeme informovat elektronickou poštou, telefonicky nebo SMS zprávou. 

 

V případech, kdy kandidáti nebudou moci z důvodů souvisejících s rožšířením koronaviru absolvovat zkouškové sezení, je možný BEZPLATNÝ přesun do některého z pozdějších termínů. Přesun se týká ZAREGISTROVANÝCH kandidátů, dodatečná registrace na přesunutý termín možná nebude :-(

Chcete-li tedy zkoušku složit ještě v tomto školním roce, neváhejte a registrujte se včas, o své peníze určitě nepřijdete!

Registrace ke zkouškám

 

Informace o jazykových kurzech

 

Jazykové kurzy konané v Jihočeském kraji

 

Vzhledem k potřebné ochraně zdraví našich studentů i zaměstnanců a k aktuální karanténě převádíme postupně jazykové kurzy na on-line výuku. Sledujte prosím e-mailovou poštu, včetně hromadné pošty a spamu.

 

Jazykové kurzy konané v ostatních krajích

 

Pokud navštěvujete přípravné jazykové kurzy k jazykovým zkouškám Cambridge English nebo ÖSD, jejichž organizátorem není Evropské centrum jazykových zkoušek, informujte se, prosíme, přímo u organizace, která dané kurzy pořádá. 

 

Kam se obrátit v případě nejasností?

 

Obracejte se přímo na zástupkyni ředitele naší školy na telefonním čísle +420 734 315 776‬.

Scrollovat nahoru